skip to Main Content
visitpodstrana.hr

Mandatno povjerenstvo

  • Darijo Radović, predsjednik,
  • Zdravko Galić,
  • Marko Bitanga.

Odbor za izbor i imenovanja

  • Tomislav Buljan, predsjednik,
  • Zdravko Galić, zamjenik predsjednika,
  • Nikola Bakota,
  • Kristina Jerčić,
  • Velimir Gavranić.

 Odbor za Statut i Poslovnik

  • Darijo Radović, predsjednik,
  • Tomislav Buljan, zamjenik predsjednika,
  • Josip Vuković,
  • Zdravko Galić,
  • Dino Pivac.

Odbor za proračun, financije i općinsku imovinu

  • Angela Petričević, predsjednica,
  • Mario Mikuličić, zamjenik predsjednice,
  • Ivan Bućo,
  • Ante Šiško,
  • Jurica Stipica,
  • Josip Vuković,
  • Marina Leko,
  • Željko Vrkljan,
  • Velimir Gavranić.

Odbor za urbanizam, prostorno uređenje i zaštitu okoliša

  • Ante Tandara, za predsjednika,
  • Boris Boban, za zamjenika predsjednika,
  • Tihomir Duvnjak,
  • Ljubomir Božiković,
  • Ante Ramić,
  • Hrvoje Babić,
  • Ante Vučko,
  • Marko Bitanga,
  • Damira Jelač.

Odbor za komunalne poslove

  • Hrvoje Jurčević, predsjednik,
  • Marko Milić, zamjenik predsjednika,
  • Gordana Božiković,
  • Lidija Marić-Banje,
  • Romeo Danolić,
  • Grgo Škaro,
  • Antonia Lelas.

Komisiju za dodjelu javnih priznanja

  • Ružica Đonlić, predsjednica,
  • Žana Prižmić,
  • Josip Vuković,
  • Ankica Šantić,
  • Marinko Sučić.

 Komisiju za imenovanje ulica i trgova

  • Ivica Brstilo, predsjednik,
  • Nikola Bakota,
  • Tina Karlušić,
  • Martin Babić,
  • Marija Perković.

Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda

  • Nikola Bakota, predsjednik,
  • Silvana Aljinović,
  • Goran Vidošević,
  • Tonći Jakulj,
  • Jure Marić.

 Odbor za školstvo i predškolski razvoj

  • Ivan Grbavac, predsjednik,
  • Lucija Pućo, zamjenica predsjednika,
  • Josipa Stipica,
  • Ivana Strmotić,
  • Maja Ledenko,
  • Dubravka Bušić Čule,
  • Enes Buljan,
  • Marin Šalinović,
  • Danijela Melić.

Odbor za hrvatske branitelje iz Domovinskog rata

  • Miroslav Budimir, predsjednik,
  • Dražen Milardović, zamjenik predsjednika,
  • Saša Marić Banje,
  • Robert Petričević,
  • Ivica Mula.

 Odbor za turizam

  • Martina Mikuličić, predsjednica,
  • Zdravka Švenda, zamjenica predsjednice,
  • Ante Čaljkušić,
  • Mario Jakulj, ,
  • Vlade Car.

Odbor za kulturu i udruge

  • Darko Juradin, predsjednik,
  • Zdravko Galić, zamjenik predsjednika,
  • Dario Radović,
  • Marijana Čagalj,
  • Ana Roso.

Vijeća za dodjelu  koncesijskih odobrenja na pomorskom dobru

  • Ivica Tafra,
  • Tomislav Buljan,
  • Zdravka Švenda.
Back To Top Skip to content