skip to Main Content
visitpodstrana.hr

KONTAKTI DJELATNIKA

URED NAČELNIKA
Božena Bajic Viša referentica za gospodarstvo i EU fondove 666-604 bozena.bajic@podstrana.hr
PROTOKOL
Kata Madunović Viša referentica za odnose s javnošću, opće i administrativne poslove 330-545 info@podstrana.hr
kata.madunovic@podstrana.hr
UPRAVNI ODJEL ZA PRAVNE POSLOVE I STRATEŠKO UPRAVLJANJE
Ivica Tafra Pročelnik 330-489 ivica.tafra@podstrana.hr
Branka Jovanović Viša referentica za administrativne i upravne poslove 666-601 branka.jovanovic@podstrana.hr
UPRAVNI ODJEL ZA JAVNU NABAVU, GOSPODARSTVO, DRUŠTVENE DJELATNOSTI I EU FONDOVE
Marija Šošić Pročelnica 330-256 marija.sosic@podstrana.hr
Jelena Polić Viša savjetnica specijalist – voditeljica projekta 330-256 jelena.polic@podstrana.hr
Andrijana Dedić Viša savjetnica – koordinator projekta 666-600 andrijana.dedic@podstrana.hr
Ivana Seneberg Viša savjetnica specijalist – voditeljica projekta 666-601 ivana.seneberg@podstrana.hr
UPRAVNI ODJEL ZA PRORAČUN I FINANCIJE
Stjepan Tabak Pročelnik 666-600 stjepan.tabak@podstrana.hr
Lidija Ćićerić Viša referentica za financije 330-969 lidija.ciceric@podstrana.hr
Vitomir Vranković Viši referent za financije 330-477 vitomir.vrankovic@podstrana.hr
UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO UREĐENJE, KOMUNALNE POSLOVE I ZAŠTITU OKOLIŠA
Božen Živaljić Pročelnik 330-300 bozen.zivaljic@podstrana.hr
Božena Perišić Zamjenica pročelnika 330-221 bozena.perisic@podstrana.hr
Slobodan Brzica Viši savjetnik za komunalnu infrastrukturu i kapitalnu izgradnju 330-255 slobodan.brzica@podstrana.hr
Ivica Sopta Viši savjetnik za prostorno uređenje 330-255 ivica.sopta@podstrana.hr
Dunja Zovko Viša referentica za komunalne poslove 330-300 dunja.zovko@podstrana.hr
Jelena Šitum Viša referentica za komunalne poslove 330-300 jelena.situm@podstrana.hr
KOMUNALNO REDARSTVO
Dinko Mikuličić Voditelj 330-409 dinko.mikulicic@podstrana.hr
Dean Tadić Komunalni redar 330-409 dean.tadic@podstrana.hr
Stipe Bakota Komunalni redar 330-409 stipe.bakota@podstrana.hr
PROMETNO REDARSTVO
Slavica Bilobrk Prometna redarka 330-409 slavica.bilobrk@podstrana.hr
VLASTITI POGON
Josip Vrdoljak Upravitelj 330-451 josip.vrdoljak@podstrana.hr
Neven Kapić Voditelj poslova namještenika 666-605 neven.kapic@podstrana.hr
Ante Minigo Voditelj poslova naplate i kontrole parkinga 666-603 ante.minigo@podstrana.hr
Back To Top Skip to content