25. 07 2017 @ 8:41
Naslovnica » Uprava » Općinsko vijeće

Općinsko vijeće

PREDSJEDNIK OPĆINSKOG VIJEĆA

Jugoslav Bagatin HDZ, HČSP

ZAMJENICA PREDSJEDNIKA OPĆINSKOG VIJEĆA

Maja Ledenko HDZ, HČSP

VIJEĆNICI

Ante Polić HDZ, HČSP
Lidija Marić-Banje HDZ, HČSP
Ružica Đonlić HDZ, HČSP
Zdravko Brčić HDZ, HČSP
Silvana Aljinović HDZ, HČSP
Nikola Bakota HDZ, HČSP
Dragan Ruščić HDZ, HČSP
Gordana Božiković HSP
Zdravko Galić HSP
Jure Jovanović HSP
Darijo Radović KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Marin Bošnjak KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Fabjan Ruščić SDP, HNS, HSU

Radna tijela

MANDATNO  POVJERENSTVO
1. Jugoslav Bagatin, predsjednik
2. Maja Ledenko
3. Jure Jovanović
ODBOR ZA IZBOR I IMENOVANJA
1. Ante Polić, predsjednik
2. Ružica Đonlić
3. Lidija Marić-Banje
4. Gordana Božiković
5. Marin Bošnjak
ODBOR ZA STATUT I POSLOVNIK
1. Silvana Aljinović, predsjednica
2. Zdravko Brčić, zamjenik predsjednice
3. Ante Polić
4. Hrvoje Jurčević
5. Darijo Radović
ODBOR ZA PRORAČUN, FINANCIJE I OPĆINSKU IMOVINU
1. Ante Šiško, predsjednik
2. Ivica Buće, zamjenik predsjednika
3. Maja Ledenko
4. Zdravka Švenda
5. Angela Petričević
6. Ivica Brstilo
7. Željka Mandarić
8. Miran Tomasović
9. Antonija Ruščić
ODBOR ZA URBANIZAM, PROSTORNO UREĐENJE I ZAŠTITU OKOLIŠA
1. Tihomir Duvnjak, predsjednik
2. Ante Šiško, zamjenik predsjednika
3. Ante Tandara
4. Mate Pogačić
5. Tino Mišević
6. Milan Ugrin
7. Mate Mišević
8. Ljubomir Božiković
9. Vesna Podlipec
ODBOR ZA KOMUNALNE POSLOVE
1. Ivica Prizmić, predsjednik
2. Tea Mandić, zamjenik predsjednika
3. Veselko Pejić
4. Bože Križić
5. Jakov Božiković
6. Leo Klarić
7. Jure Jovanović
KOMISIJA ZA DODJELU JAVNIH PRIZNANJA
1. Ružica Đonlić, predsjednica
2. Ante Polić
3. Marino Božiković
4. Zorana Ivanković-Buljan
5. Ivan Radnić
KOMISIJA ZA IMENOVANJE ULICA I TRGOVA
1. Vinko Mandarić, predsjednik
2. Miro Tadin
3. Lidija Marić-Banje
4. Marin Bošnjak
5. Mirela Vlašić
POVJERENSTVO ZA PROCJENU ŠTETA OD ELEMENTARNIH NEPOGODA
1. Jozo Žanić, predsjednik
2. Ivica Brstilo
3. Tomislav Čulić
4. Marin Marić-Banje
5. Miroslav Selak
ODBOR ZA ŠKOLSTVO I PREDŠKOLSKI RAZVOJ
1. Mijo Dropuljić, predsjednik
2. Željana Krželj, zamjenica predsjednika
3. Ivana Milardović
4. Lidija Mikuličić
5. Jadranka Duvančić
6. Ivana Strmotić
7. Magda Kaštelančić
8. Irena Bitunjac
9. Lucijana Ivelja
ODBOR ZA HRVATSKE BRANITELJE IZ DOMOVINSKOG RATA
1. Mladen Šiško, predsjednik
2. Željko Lalić, zamjenik predsjednika
3. Šimun Mundić Pulje
4. Miroslav Budimir
5. Denis Barbić
ODBOR ZA TURIZAM
1. Lucija Perica, predsjednica
2. Tomislav Božiković, zamjenik predsjednice
3. Romeo Perišić
4. Mario Jakulj
5. Antonija Radović
ODBOR ZA KULTURU I UDRUGE
1. Ante Milković, predsjednik
2. Miro Tadin, zamjenik predsjednika
3. Ante Polić
4. Doris Jakovac
5. Zdravko Galić
VIJEĆE ZA DODJELU KONCESIJA NA POMORSKOM DOBRU OPĆINE PODSTRANA
1. Ivica Tafra
2. Ante Polić
3. Zdravka Švenda