18. 03 2018 @ 6:54
Naslovnica » Vijesti » Uređenje protupožarnih, šumskih i poljskih putova na području naše Općine

Uređenje protupožarnih, šumskih i poljskih putova na području naše Općine

U sklopu mjera uređenja protupožarnih, šumskih i poljskih putova na području naše Općine, trenutno su u tijeku radovi na probivanju novih šumskih protupožarnih putova duljine 300 m na području Biline u Gornjoj Podstrani. Općina Podstrana javno se zahvaljuje svim mještanima koji su donirali dio vlastitih parcela, te na taj način doprinijeli njihovoj izgradnji. Trenutno se planira nastavak radova, te tamponiranje. Nakon ovog uspješno provedenog projekta Općina namjerava nastaviti sa provođenjem mjera uređenja protupožarnih putova šumskih i poljskih putova.

Također pogledajte

Obavijest iz vodovoda

Transporter sa vodospremnikom od 1000 l vode: Pazdigrad – parking Plodine (10:00 – 10:30) Stobreč – …